- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.636 | $0.64 |
SG-8018CB 9.961250M-TJHSA0 Teknik Özellikleri
EPSON - SG-8018CB 9.961250M-TJHSA0 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve EPSON - SG-8018CB 9.961250M-TJHSA0'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Epson |
| Gerilim - Tedarik | 1.62V ~ 3.63V |
| tip | XO (Standard) |
| Spektrum Bant Genişliği yaymak | - |
| Boyut / Boyut | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Dizi | SG-8018 |
| Puanlar | - |
| Paket / Kutu | 4-SMD, No Lead |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çıktı | CMOS |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Görev, işlev | Standby (Power Down) |
| frekans Kararlılığı | ±50ppm |
| Sıklık | 9.96125 MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 3.5mA |
| Güncel - Tedarik (Devre Dışı) (Max) | 1.1µA |
| Baz Rezonatör | Crystal |
| Mutlak Çekme Aralığı (APR) | - |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm EPSON SG-8018CB 9.961250M-TJHSA0'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SG-8018CB 9.931250M-TJHSA0 | SG-8018CB 9.961250M-TJHPA0 | SG-8018CB 9.931250M-TJHPA0 | SG-8018CB 9.9120M-TJHSA0 |
| Üretici firma | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Çıktı | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Baz Rezonatör | - | - | - | - |
| tip | - | - | - | - |
| Puanlar | - | - | - | - |
| Sıklık | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Güncel - Kaynağı (Max) | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Güncel - Tedarik (Devre Dışı) (Max) | - | - | - | - |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Mutlak Çekme Aralığı (APR) | - | - | - | - |
| Spektrum Bant Genişliği yaymak | - | - | - | - |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| frekans Kararlılığı | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.